COVID included

08. ŘÍJNA 2020 Bullshit

Jak to tak sleduji, společnost se opět dělí na tři tábory. Je nám to vlastní, zvykli jsme si na to a vlastně se ani není čemu divit.

Zkušenost velí, že se vždy ozývá maximálně 1% procento dvou táborů a třetímu táboru (což je valná většina) je to vlastně jedno a jen tu vtipnou diskuzi dvou táborů sledují a slušně se jí baví, či je dokonce po čase jen nudí.

Politika, sporty, školy, typy telefonů, oblečení, léčba..., prostě cokoli.

Téma COVIDu pro mě ještě před měsícem byl s respektem přesně třetí tábor. Bohužel se mi ale Covídek nevyhnul a minimálně deset dní mého života jsem netušil co se mnou bude další den - už to samo o sobě je psychicky velmi náročné.

Jen pro představu

  1. - Těžké horečky a zimnice
  2. - Stavy omdlení
  3. - Svalové křeče
  4. - Bolest "vlasů", kloubů a celého těla
  5. - Dosud nezažitá bolest hlavy, očí a nechutenství
  6. - Těžká únava - spavost běžně 20h denně
  7. - Zlikvidovaná běžná motorika - neschopnost se jakkoli rozhodnout o absolutně rutinních úkonech
  8. - Zmatenost a neschopnost rozlišit zda se cokoli lepší nebo horší
  9. - Zažívací potíže
  10. - A další..

Těžko říct proč mě minuly dýchací obtíže a dušnost, jsem ale kuřák, tak možná proto. Jsem teď na nějakou dobu imunní, takže by mi to mohlo být "buřt", nicméně o Covídku se ví stále dost málo a když se může vyjadřovat kdejaký "VšuDebil" a "Všeznál", který žije ve své bublině všeobecné dokonalosti a inteligence, proč bych nemohl vznést své obavy a zkušenosti.

Děsí mě stav čísel v naší zemi, už jen z toho pohledu, že testování probíhá v omezeném množství a reálný stav těžko zjistíme.

Děsí mě představa, že bych snad někoho nakazil stejně jako představa toho že by se potkala v mém těle souběžně i jiná nemoc.

Děsí mě stav ve zdravotnictví, jelikož pokud odpadá personál a bude ve stavu kterým jsem si sám prošel, těžko poskytne odpovídající péči na kterou jsme zvyklý.

Děsí mě vůbec představa toho, že máme ve společnosti takovouto virovou sr*čku a nechci aby kdokoli ohrožoval mě, mou rodinu, mé známé, spolupracovníky i kamarády, svou liknavostí, bezohledností, omezeností a to pod pseudo záminkou omezování svobody, že má nařízeno nosit ochranu nosu, úst, plnit základní hygienické návyky, neshlukovat se omezit styky a to jen a jen proto, že jsme se na veškerý respekt k tomu co tu máme vy*rali.

Na druhou stranu jsem rád, že i pod pohrůžkou lynče dokáže někdo udělat krok po kroku radikální rozhodnutí, zhodnocovat jejich dopad a ne jen čumět a mít blbý kecy.

Celé je to opět o penězích.., jasně že omezování znamená i ztráty v ekonomice, které budou hodně bolet, ale co je víc - prachy, nebo zdravý život? Připomíná mi to pohádku "Sůl nad zlato"..

Zdroj: Facebook sheeps, Autor: Roman Mráz

Kategorie

VýletyBullshitCestováníTechnikaSportVšechny

Reklama

Facebook

Sídlo

Roman Mráz

Úzká 287

Příbram 6 - Březové hory

261 01

IČ: 01082493

Mapa

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.mrazovi.com.

Copyright © www.mrazovi.com 2007-2021, Powered by Frost.