SPRÁVA LINUX SERVERŮ

3590

Kč/měsíc (bez DPH)

Co získáte

Nabídka správy Linux serveru (na platformě Debian) včetně všech standardních služeb FTP, HTTP, MAIL (POP3/IMAP), PHP, MySQL apod.

Součástí poskytovaných služeb je prvotní návrh vhodného serveru a hostingového centra, popř. odpovídající služby (VM server, Cloud apod.). Součástí je i návrh odpovídajícího zálohování dat, dle potřeby.
Zálohování není v ceně a je odvozeno od objemu zálohovaných dat (1GB 30Kč/měsíc)

Realizace a spuštění služby není nijak časově náročné a rychlost dodání serverů nám dovoluje spustit server (včetně základních služeb) do tří pracovních dnů od podpisu smlouvy a zaplacení prvního období.

V ceně správy serveru není zahrnuta částka za pronájem serveru či odpovídající služby, která se pohybuje v rozmezí 200-4000Kč/měsíc dle požadavků na výkon (viz příklad kompletní služby níže).

Server v ČR

5190Kč

/

Měsíčně

1990Kč Instalace

  • Virtuální server
  • Konektivita 100Mb/s
  • 1x vCPU
  • 4 GB RAM
  • 30 GB SSD RAID 10
  • Správa serveru + 2h prací
  • Smlouva min. 1 rok

V případě dalších dotazů, nebo zájmu o Správu Linux serverů použijte kontaktní formulář.

Tématicky

Amerika (USA)BahnaCovidHokejItálieKrálovství železnicLyžováníMonster truckMyBikeNárodní technické muzeumOdpovědnostPolitikaSeychelyStřední AmerikaVietnamZemědělské strojeZoo Ohrada

Kategorie

VýletyBullshitCestováníTechnikaSportResposibilityVšechny

Reklama

Facebook

Sídlo

Roman Mráz

Úzká 287

Příbram 6 - Březové hory

261 01

IČ: 01082493

Mapa

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.mrazovi.com.

Copyright © www.mrazovi.com 2007-2024, Powered by Frost.